Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: mieszkanka

Podzielam zdanie poprzedników o tej inicjatywie spotkania mieszkańców sołectwa Sicienko przy ognisku. To "poznajmy się" jest tak samo prawdziwe jak hasła przedwyborcze jednego z kandydatów na radnego: "Łączyć a nie dzielić" , "Współpracować a nie rywalizować". Nie dajmy się zwariować i nabrać na te  . . .
Ilość odwiedzin: 285009
Ilość wywołań: 505167
Stronę przegląda: 6 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3221 dni temu

[Animacja1]

Wynik wyborów w gminie Sicienko-2018

Wybory na Wóta Gminy Sicienko wygrał Piotr Chudzyński.
Wygrał w 14 z 16 okręgów. Przegrał jedynie w okręgu nr 1 (Murucin, Łukowiec) i w Zakładzie Karnym w Strzelewie.

Wyniki:
Piotr Chudzyński:  2561 głosów (57,5%)
Jan  Wach:  1.897 głosów (42,5%)
różnica w głosach: 664


z tego w okręgu:
Murucin: Chudzyński - 97; Wach - 144
Trzemiętowo: Chudzyński - 292; Wach - 283
Wojnowo: Chudzyński - 262; Wach - 79
Mochle: Chudzyński - 201; Wach - 125
Osówiec: Chudzyński - 389; Wach - 304
Samsieczno: Chudzyński - 185; Wach - 84
Sicienko: Chudzyński - 352; Wach - 256
Strzelewo: Chudzyński - 113; Wach - 111
Kruszyn: Chudzyński - 521; Wach - 373
Zielonczyn: Chudzyński - 150; Wach - 126
Zakład Karny w Strzelewie: Chudzyński - 0; Wach - 1


KANDYDACI NA RADNYCH DO RADY GMINY SICIENKO

Łukowiec, Murucin, Słupowo

Ireneusz Witkowski: 132
Marzena Kuczkowska: 109
 
Nowaczkowo, Trzemiętówko, Wierzchucice, Wierzchucinek

Józef Zimnicki: 147
Piotr Dołęga: 89
 
Wojnowo, Smolary
Wiesława Maciejewska: 132
Emilia Kalinowska: 205

Mochle (oraz Chmielewo, Mochełek, Nowa Ruda, Piotrkówko)

Urszula Ruprich: 119
Ewa Ruprik: 190

Szczutki, Osówiec
Marcin Matyka: 144
Dorota Tadeuszak: 180

Osowa Góra, Osówiec
Ewa Kundzicz-Golla:  168
Arkadiusz Starzyński: 118
Wojciech Chrzanowski: 77

Pawłówek

Jacek Karolczak:  130
Grzegorz Jarzembski: 109

Kruszyn, Kruszyniec
Kazimierz Jankowski:  135
Arkadiusz Szczepaniak: 150
 
Dąbrówka Nowa, Kruszyn, Dąbrówczyn, Trzciniec
Danuta Krzewska: 168
Piotr Chudzyński: 194
 
Zielonczyn
Karolina Drabik: 150
Kamil Białek: 126
 
Strzelewo, Janin, Kamieniec
Roman Maćkowiak: 175
Angelika Szamotulska: 46
 
Sicienko I
Marek Nadolny: 187
Andrzej Grzelak: 130

Sicienko II (oraz Kasprowo, Sitno, Ugoda, Zawada)
Marcin Kluska:  135
Mariusz Trudnowski: 134

Goncarzewy, Marynin, Samsieczno, Teresin
Andrzej Pokrzywka: 100
Ryszard Treliński: 164

Gliszcz, Trzemiętowo

Longina Radzińska: 161
Iwona Klatecka: 172