Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: z Dąbrówki

Bajzel w tej gminie przechodzi ludzkie pojęcie, wczoraj sołeckie zaczeło się o pół godziny później bo nie było klucza do świetlicy, wójt spóżniony też nic nie wie. Spotkanie nie przygotowane, jak wyszło że nie chcemy dorzucic sie do drogi która i tak będzie zrobiona wycena wójta zrobienia projektu o . . .
Ilość odwiedzin: 267605
Ilość wywołań: 484114
Stronę przegląda: 8 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3137 dni temu

[Animacja1]

Największy bal w powiecie - relacja

W dniu 6 lutego w szkole w Wojnowie już po raz czwarty zorganizowany został bal karnawałowy. Organizatorami balu była Rada Rodziców Zespołu Szkół w Wojnowie. Tak jak co roku, bal cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim 180 osób. Impreza corocznie ma charakter charytatywny, z której dochód przeznaczany jest na dzieci niepełnosprawne oraz na organizację Dnia Dziecka w szkole w Wojnowie.

Poniżej kilka zdjęć i podziękowanie

Podziękowania
W imieniu Rady Rodziców Zespołu Szkół w Wojnowie serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu. Szczególne podziękowania kieruję do Stowarzyszenia Kobiet w Wojnowie oraz pracowników, nauczycieli i gimnazjalistów szkoły, którzy mocno wspierali naszą radę podczas organizacji imprezy.

C
harytatywność balu oraz jego charakter co roku uzależniony jest od ofiarności i zaangażowania dobrych ludzi. Stąd, za szczodrość i duży wkład pracy serdecznie dziękuję: Hannie Paruzel, Joannie Szumlak, Karolinie Brągiel-Wardowskiej, Monice Kalemba-Krzemińskiej, Dorocie Politowicz, Stanisławowi Szwajcy, Adamowi Chruścielowi, Beacie Henke, Emilii Kalinowskiej, Elżbiecie Rosiak, Katarzynie Mikołajczak, Teresie Bukowińskiej, Teresie Reggel, Bogusławie i Ewie Cyrankiewicz, Bożenie Chęś, Helenie Czub, Halinie Wieczorek, Irenie Rumińskiej, Marcie Paruzel, Sylwii Kolano, Darii Goncarz, Agnieszce Kanabaja, Magdalenie Starek, Joannie Winieckiej, Marcinowi Rejment, Pawłowi Słomian, Hubertowi Kaja, Józefowi Manys, Arkadiuszowi Zielińskiemu, Arturowi Sikorskiemu, Pawłowi i Annie Góreckim, Martynie Strzeleckiej, Julii Pietrzykowskiej, Kindze Góreckiej, Julii Giersz, Darii Wiśniewskiej, Alicji Prętkiej, Izie Słomian, Basi Kanabaja, Julii Drzewieckiej, Natalii Ciężkiej, Wiktorii Wiśniewskiej, Zuzannie Kolano, Mai Żakowskiej, Krzysztofowi Sergot oraz wszystkim Przedszkolakom i Paniom Przedszkolankom zaangażowanym w przygotowanie pięknych przedmiotów na naszą loterię.
                        
                                Przewodniczący Rady Rodziców
                                                           Zespołu Szkół w Wojnowie
                                                                   Piotr Chudzyński