Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: mieszkanka

Mieszkańcy, prędzej czy później każdy z was jakoś zderzył się ze ścianą UG w Sicienku. To miejsce wyjątkowe - nosy zadarte, sekretariat to elita - z krwi i kości - lepsza klasa; niektórzy urzędnicy nieprzyjemni, butni, leniwi; włodarz - taki nijaki - z każdym chciałby niby dobrze, ale mu się nie chc . . .
Ilość odwiedzin: 267511
Ilość wywołań: 483998
Stronę przegląda: 4 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3137 dni temu

[Animacja1]

Pożegnanie lata w Wojnowie-relacja

W 12 września 2015r. w Wojnowie odbyła się impreza dla dzieci, młodzieży i trochę dla dorosłych. W programie było między innymi: pokazy ratownictwa medycznego, oglądania słońca przez teleskop, gra terenowa z szyfrowaniem informacji i z przepędzaniem złych troli, zjeżdżalnia dla maluchów, zabawy harcerskie oraz piosenki biesiadne przy ognisku.  W imprezie uczestniczyło około 150. Organizatorami festynu byli: Stowarzyszenie Kobiet z Wojnowa, Rada Sołectwa Wojnowo, radna Emilia Kalinowska, Stowarzyszenie „Nasza Gmina Sicienko”, a jego inicjatorką członkini rady sołeckiej Agnieszka Górska.
 

Podziękowania
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji imprezy, a zwłaszcza:  Jerzemu Urbanowi za prowadzenie imprezy i piękną oprawę muzyczną; Arturowi Wrembel za pokaz astronomiczny; Tomaszowi Sławińskiemu i Damianowi Nowakowskiemu za przygotowanie pokazów z ratownictwa medycznego; Annie Nowakowskiej i radnemu Piotrowi Chudzyńskiemu za przygotowanie gier, zabaw i śpiewnego biesiadowania; Mieczysławi Reggel, Agnieszce Górskiej i Adamowi Kacprowski za organizację imprezy. Ponadto, dziękujemy:
•    za wspaniałe ciasta i wszelką pomoc: Marcie Paruzel, Wiktorii Janickiej, Helenie Czub, Bożenie Chęś, Zycie Kacprowskiej, Bogusławie Cyrankiewicz, Annie Góreckiej, Teresie Bukowińskiej i Emilii Kalinowskiej;
•    za duży wysiłek i zabezpieczenie imprezy strażakom: Henrykowi Rybarczyk, Marianowi Goszczyńskiemu, Jackowi Rybarczyk i Damianowi Nowakowskiemu
•    za pomoc w organizacji: Zycie Kacprowskiej, Ewie Cyrankiewicz, Pawłowi Słomian, Damianowi Buller, Agnieszce Buller, Danucie Buller, Krystynie Goszczyńskiej, Andrzejowi Grzelak, Zbigniewowi Pradelskiemu oraz Fundacji Potulicka.
•    za pomoc materialną sponsorom: Z.M. SKIBA, Asbud, Waldemar Skalski, Coca-Cola O/Bydgoszcz, Derbol, Państwo Kołacz oraz Kami.
                                                                                                 Organizatorzy